Ekipa je po krajšem premoru nadaljevala ligo v Tolminu, kjer so jih pričakali fantje ekipe NK Tolmin U12.

Na zelo težkem igrišču, so domači bolje začeli in že v 12 minuti vodili z 2:0. Naši so se zbrali in že v 14 minuti je podajo Sare Vegelj v zadetek spremenil Leon Brus, kateri je bil še asistent za dva zadetka v prvem polčasu ki sta jih dala Tjan Bizjak in Sara Vegelj. Tudi v drugem polčasu so naši stopnjevali ter takoj ob začetku zadeli. Asistenco Tomaža Močnika je v gol pretvorila spet Sara Vegelj. Prav ta igralka je bila asistentka za zadetek Leona Brus ko je zadel za 5:3. Zadnji naš zadetek je dosegel Žiga Kosmač, ki je izkoristil odbito žogo in neubranljivo zadel. V zadnji minuti so gostitelji zadeli za končnih 3:6.