Ekipa ŽNK Ledine se je v nedeljo odpravila na najdaljše gostovanje letos in sicer v goste k ekipi ŽNK Nona Pomurje Beltinci.

Že sam začetek je bil zelo vzpodbuden, saj je že v prvi minuti srečanja za naše zadela Anneli Prezelj po asistenci Sare Vegelj. V 18 minuti smo povišali prednost na 2:0, ko je asistenco Eve Hvala za zadetek izkoristila Sara Vegelj. Do polčasa in za končni izid 3:0 ob polčasu sta poskrbeli isti dekleti kot za prvi gol in z tem je Anneli Prezelj dosegla že svoj 3 gol v ligi. V drugem polčasu nič drugače, veliko borbe, akcije na obeh straneh. V 52 minuti pa je dolgo podajo naše  vratarke Tije Močnik, Sara Vegelj spremenila v svoj drugi zadetek na tekmi in svoj 10 v letošnji ligi. Za končni rezultat 5:0 sta v 56 minuti poskrbeli sestri Vegelj, a tokrat Sara Vegelj kot asistent, ter Maša Vegelj kot strelka. Tudi Maša ima trenutno 3 zadetke v ligi.

Po viden najboljša predstava modrih bojevnic letos, sploh če upoštevano dejstvo da na tekmi nismo imeli nobene menjave.

Torej vsi vabljeni na veliki derbi ki bo 10.10. on 15:30 na mestnem stadionu v Idriji ko v goste prihaja ŽNK Olimpija.