V nedeljo 26.09. sta se na stadionu v Renčah udarili ekipe deklet ŽNK Ledine in Renče – Primorje za primat na primorskem, saj sta to edini dve ekipi iz primorske, ki igrata v NZS ligi DU15.

Po izenačenem dvoboju se dekleta iz Renč povedla v 15 minuti. A kmalu so Ledinke vrnile udarec in po asistenci Maše Vegelj je za izenačenje poskrbela Sara Vegelj. To je bil tudi rezultat polčasa. Takoj na začetku drugega polčasa, je lepo podajo Patricije Kenda izkoristila Sara Vegelj in povedla svojo ekipo v vodstvo, ki pa ni trajal dolgo saj so dekleta Renče Primorje izenačil. V 47 minuti ja za končni rezultat 3:2 za Ledina zopet poskrbela Sara Vegelj po podaji Neže Hvala. To je bil že 8 zadetek v sezoni za Saro Vegelj, ki je trenutno na 2 mestu  po doseženih zadetkih v tej sezoni.

Bojevnice modre stopnjujejo tempo in že se lahko veselimo naslednje tekme v nedeljo ko gostujemo v Beltincih.