Ekipa U13 se je včeraj na lokalnem derbiju pomerila z vrstniki iz Idrija. Boljši so bili Ledinci ki so slavili drugo zaporedno zmago v tej sezoni in sicer so zmagali z 5:0.

Najprej so naši povedli ko je udarec Tjana Bizjak iz kota v zadetek z glavo spremenil Leon Brus. Kmalu zatem sta ista igralca poskrbela za povečanje prednost na 2:0, malo pred polčasom pa je Sara Vegelj atraktivno z petko podala Ažbetu Hribernik, kateremu ni bilo težko zabiti prazen gol in potrdit vodstvo 3:0. Tudi v drugem polčasu smo imeli premoč v igri, kar je po asistenci Nika Kopač z svojim trojčkom kronal Leon Brus in pripeljal ekipo do vodstva 4:0. Za končni rezultat 5:0 je poskrbela Eva Hvala, ki je izbito žogo od daleč poslala v nebranjen del gola.

Skratka lepa borbena igra obeta zanimive tekme še naprej. Najprej se v ponedeljek 27.09. podajamo v Kobarid.